Sıkça Sorulan Sorular

T-shirt hakkındaki genel soruları cevapladık fakat senin sormak istediğin birşey varsa sales@krveli.com adresine mail gönderebilirsin!

T-shirt özellikleri nelerdir?

T-shirtlerimiz 200 gram ve % 100 pamuktur fakat tüylenme olmaması nedeniyle küçük miktarda polyester içerdiği bir gerçektir.

Nasıl yıkamalıyız?

İlk olarak ürünü ters çevirip en fazla 30 derecede yıkamalı ve kesinlikle ürünleri ütülememeliyiz.

Ürün solma veya çekme yapar mı?

Kısa bir vadede ürünler solma yapmaz fakat ürünlerimiz pamuk olduğu için ilk yıkamada çok azda olsa çekme yapabilir, uzun vadede her ürün gibi solmalar yaşanabilir.

Ben tasarımı satın alıp kendim basmak istiyorum böyle bir imkanımız var mı?

Var fakat şahıslara satışımız yok. Eğer ki tasarımı seri üretim için istiyorsan ikili sözleşme yaptığımız takdirde tasarımı satın alabilirsin.

Hangi mağazalarda satışınız var?

Ürünlerimiz sadece Shopier, Trendyol ve ETSY mağazalarında satışı gerçekleşmektedir. Trendyol'daki ürünlerimiz komisyon oranları nedeniyle Shopier'e nazaran yüksek fiyatlarda olabilir. ETSY mağazamız ise sadece yurt dışına hizmet vermektedir.

Motor ve araba serilerinizde neden benim aracım yok?

Aslında var fakat tasarımları hazır değil. Bizi Instagram hesabımızdan takip ederek serilere gelen ürünlerden haberdar olabilirsin veya isteğini e-posta yollayarak bize bildirebilirsin fakat söz vermediğimizi bilmeni isteriz 🙂

Toptan satışınız var mı?

Elbette ki var. Eğer ki böyle bir düşüncen varsa bizimle iletişime geçebilirsin.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

İstek veya sorularınız varsa lütfen bize e-posta göndermekten çekinmeyin, gün içinde yanıtlamaya çalışacağız.